Koleksioni Miss Mallet AW19

Koleksioni Miss Mallet AW19


Croc Trainer

Koleksioni Miss Mallet është bërë gjithnjë e më i madh dhe më i mirë me silueta të reja, ngjyra dhe ngjyra premium. Vendosur të mbërrijë këtë gusht, koleksioni arrin në kohën e duhur për atë azhurnim të sezonit të ri të rëndësishëm. Le të hedhim një vështrim në atë që po vjen ...


Croc Trainer

 

Paketa e Argjendtë Croc

Paketa croc argjendi është një kërcënim i trefishtë me një strukturë luksoze croc dhe përfundim të gjallë argjendi. Argjendi po kalon një moment për AW19 - parë në të gjitha pasarelat e fundit - kështu që nëse po kërkoni të bëni një deklaratë këtë sezon, mos kërkoni më tej.


Harku 2.0

Harku 2.0

Ne kemi azhurnuar siluetën tonë klasike Archway të grave - AKA trajnerin tuaj thelbësor jashtë detyre. Ne kemi prezantuar një taban të ri dhe më të ngritur, duke ju dhënë lartësi shtesë (dhe stil shtesë). E lëkuruar me tekstura dhe ngjyra të reja që do të shtojnë vërtet rotacionin tuaj të mbathjeve luksoze.

  
Paketa Gri Velvet
 

Paketa Gri Velvet

Paketa Grey Velvet është një nga pëlhurat më unike që kemi prezantuar në koleksionin Miss Mallet AW19. Përfundimi premium prej kadifeje shton një kthesë të re strukturore në siluetat klasike Miss Mallet.


Koleksioni Miss Mallet AW19 lançohet në Gusht 2019.

Regjistrohuni në listën tonë të postave ketu, për të marrë më shumë informacion mbi fillimin e koleksionit dhe lajmet e tjera ekskluzive të Miss Mallet.