Silueta përgjithmonë: Përshëndetni GRFTR.

Pa mundim ditën, elegante natën.

Azhurnimet delikate të ngjyrave plotësojnë trillime të reja për nivele krejt të reja luksi këtë sezon me variacionet tona të reja për krijimin e deklaratave të siluetit GRFTR.

Njihuni me GRFTR E zezë dhe e artë - dizajni bashkëkohor nga Miss Mallet - gati për të gjitha rastet, nga drejtimi i porosive, shikimi i miqve ose azhurnimi i veshjet tuaja të punës. Koordinoni vjedhjet tuaja me një pallto të përshtatur dhe kapelë deklarate dhe jeni mirë të shkoni.

Prezantimi i Glitter Glush GRFTR. Asgjë nuk thotë dimër si një injeksion i vezullimit dhe këto janë një fillestar bisede me siguri. Stili qëndron në një kupë kupë me dy pjesë që përputhet me ngjyra për një ndikim të shtuar. A jeni gati të rritni lojën tuaj të mbathjeve AW? Mos u tremb ...

Për atë azhurnim të menjëhershëm të stilit, ne e mirëpresim GRFTR Cheetah i Bardhë me krahë hapur. Ju nuk mund të gaboni me një shtypje elegant të kafshëve në vjedhjet tuaja ... ekipi me ndarje tonale për stilin e momentit.

Pastaj është GRFTR Bardhë & Rozë, dhe gjërat e para së pari - ata janë një klasik i Miss Mallet. Një siluetë e relaksuar me gjithë sofistikimin. Pas bllokimit dhe # WFH, komoditeti tani është në ballë të stilit të të gjithëve. Pra, mos kërkoni më shumë sesa të bashkoheni GRFTR White & Pink tuaj me pantallona djerse dhe një thurje të trashë.

Për azhurnimin më të fundit të stilit, blini koleksionin Miss Mallet GRFTR. Ne linje tani.