GRFTR Gomë të Bardhë Gratë

SKU: TEW1055WHTG-3

£110 £185
madhësi:
Sasia:

Çamçakëzi i Ri GRFTR i bardhë është silueta e fundit në Koleksionin e Grave që mbërrin - Futur në rënien tonë të dytë SS19, ajo po bëhet tendenca më e nxehtë e verës.

Një pjesën e sipërme e thjeshtë, por elegante, e bërë nga kamoshi premium nubuck i ulur në kupën tonë të re me dy pjesë e cila përfshin klipin tonë klasik të Malës Heel dhe një taban të markës Mallet me gdhendje delikate.

Projektuar në Londër | Vjen me një këpucë me markë Mallet Horn dhe Dustbag

Parë kohët e fundit